Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

  Portal RTF.pl został stworzony z myślą o osobach aktywnych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat diety, treningów i aktywności fizycznej, zdrowego trybu życia, promocji zdrowia, lub poszukują ciekawych wywiadów z ludźmi ze świata sportu.

  Strona zaopatrzona jest w doskonały harmonogram biegów, który z pewnością zadowoli zarówno początkujących jak i wytrawnych biegaczy. Na nasz portal nie piszą osoby anonimowe, ale wykwalifikowani trenerzy personalni, kulturyści, dietetycy i fizjoterapeuci, oraz pasjonaci zdrowego żywienia, tańca oraz rzetelnego dziennikarstwa. Jeśli chcesz dołączyć do naszej drużyny, napisz!

Zespół RTF.pl:

 

Piotr Zabiegaj - Redaktor Prowadzący

Kontakt z trenerami, zatwierdzanie artykułów, reklama

adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Daria Zabiegaj - Redaktor, Account Manager

Artykuły, wywiady, kontakt z klientem

adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 

Jadzia Bryś - zastępca redaktora prowadzącego, dziennikarka

Artykuły specjalistyczne, korekta tekstów, opieka merytoryczna

 

 

 

Kamila Maciejko - specjalista ds. redakcji, Instruktor fitness, biegania i tańca

Artykuły specjalistyczne, korekta tekstów, opieka merytoryczna

adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Karolina Chlebosz - Psycholog specjalizujący się w psychologii sportu. Absolwentka Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Stypendystka Gerlev Idrætshøjskole w Danii oraz Universidade Técnica de Lisboa – Faculdade de Motricidade Humana. Uczestniczka projektu Health as a Lifelong Learning Process w Berlinie, Madrycie oraz Wiedniu. Współzałożycielka Studenckiego Koła Naukowego Psychologii Sportu przy AWF Poznań. Członek Akademickiego Związku Sportowego. Instruktorka sportu o specjalności pływanie. Zrzeszona w Europejskim Stowarzyszeniu Młodych Psychologów Sportu (ENYSSP). Swój warsztat doskonali poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach krajowych i międzynarodowych, liczne publikacje oraz poprzez praktykę zawodową.

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
tel: 509474396

 

Gosia Mękal - Żywiołowa instruktorka Zumby. Jej zajęcia kipią energią, którą charyzmatycznie przekazuje w rytmie gorących tańców latynoskich. Wierzy, że poprzez taniec poziom szczęścia znacznie się podnosi, a przyjemne ruchy na długo uwalniają zdrową dawkę pozytywnych endorfin.

mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank">

 

anna.jpg

Anna Dudek - Specjalistka od Fitnessu

Witam mój ukończony kierunek to Politologia i Komunikacja Społeczna jednak sercem jestem zupełnie gdzie indziej. Moją pasją jest sport, rower, fitness. Rano pracownik korporacji, wieczorami miła odskocznia. Jestem instruktorem fitness, instruktorem indoor cycling jak również trenerem personalnym. Dodatkowo ukończone kursy TRX i trening funkcjonalny. Kocham to co robię a moje hasło przewodnie: Be your own hero! Nie ma co stać w miejscu, zawsze do przodu. :) Serdecznie zapraszam na zajęcia i treningi personalne.